Is mijn bestelling op voorraad?
Wij leveren direct uit voorraad. Dit betekent dat alles wat u in onze shop kunt vinden ook bij ons voorradig is en direct naar u verzonden kan worden.
Een aantal artikelen leveren wij alleen op bestelling, dit staat bij de desbetreffende artikelen aangegeven.
Jullie adverteren met lage verzendkosten, maar ik vind het nog duur!
Een webshop is niet goedkoop. Wij maken hoge kosten voor verpakking, verzending, administratie, betaalproviders, etc. Hierdoor is het voor ons noodzakelijk een tegemoetkoming in de verzendkosten te vragen. Wij hebben vaste tarieven. Het hoogste tarief is € 4,95 terwijl een bestelling al gauw als pakketpost (€ 6,75) verzonden moet worden.
Wij zorgen voor een kortingsbon als wij bij het gereed zetten van de order constateren dat een order is aangemerkt als pakketpost terwijl deze als brievenbuspost verzonden kan worden. Wij storten teveel betaalde verzendkosten niet terug.
Verzenden jullie ook gratis?
Bestellingen boven € 50,- verzenden wij gratis.
Indien u in onze regio woont kunt u ook kiezen voor gratis bezorgen (bestelwaarde maakt dan niet uit).
Leveren jullie ook aan bedrijven?
Ja, wij leveren ook aan bedrijven. Standaard staat op onze facturen geen BTW-bedragen. Op verzoek kunnen wij dit echter wel voor u realiseren. Geef het aan in het opmerkingsveld bij uw bestelling of stuur een e-mail aan info@hobbyresort.nl.
Hoe versturen jullie scrappapier?
Wij versturen cardstock, dessinpapier en grote artikelen die niet door de brievenbus passen alleen boven een orderbedrag van € 10,00 (exclusief verzendkosten) als pakketpost.
Wij snijden geen papier door.
Hebben jullie ook een winkel waar ik de artikelen kan bekijken?
Helaas hebben wij nog geen winkel waar u ons kunt bezoeken. U kunt ons wel vinden op de grotere hobbybeurzen en op locatie ons aanbod bekijken.
Ik woon vlakbij een plaats die jullie noemen als bezorglocatie, kunnen jullie ook gratis bij mij bezorgen?
In overleg is veel mogelijk. Stuur ons voor u bestelt een verzoek via info@hobbyresort.nl of stel uw vraag via het contactformulier en wij reageren binnen zo spoedig mogelijk, in elk geval binnen 24 uur.
Ik zoek een artikel wat ik niet in jullie shop kan vinden, kunnen jullie mij helpen?
Als u een mail stuurt aan info@hobbyresort.nl dan zullen wij er van alles aan doen om u helpen te vinden wat u zoekt.
Ik heb een crop a dile big bite bij jullie bestelt, maar hij doet het niet goed!
Sommige Big Bites werken niet direct bij het eerste gebruik. Vaak heeft deze wat hulp nodig. Met een paar simpele handelingen werken 99% van de Big Bites voortaan naar behoren. Stuur een bericht via het contactformulier of mail naar info@hobbyresort.nl en wij sturen u het stappenplan.
Heb ik ook garantie op mijn Cricut Machine of Cuttlebug?
ja, fabrikant Provo Craft® zal het apparaat repareren of vervangen wanneer de machine binnen
twee jaar na aankoop fabricatiefouten vertoont. U kunt het product retourneren
binnen twee jaar na aankoop met de factuur aan HobbyResort. De garantie geldt
alleen voor fabricagefouten en niet voor mankementen die door onjuist gebruik na
de aankoop zijn veroorzaakt.

